Bezpečné Domy

+420 545 212 057

O nás

V roce 2014 naše společnost zahájila realizaci pilotního projektu pod názvem „BEZPEČNÉ DOMY“. Tímto projektem se chceme zaměřit na současné potřeby zákazníků v oblasti bezpečnosti domů a bytů jak v soukromém, tak v korporátním sektoru. Tím jsme posunuli svou vizi dál a tento nový projekt stavíme na přední místo naší činnosti.

Bezpečné domy je projekt, kterému věnujeme vysokou prioritu, protože si stejně jako vy uvědomujeme, že bezpečnost, zabezpečení a maximální úspora nákladů je v dnešní době velmi potřebná a důležitá součást našeho života.

Jedná se o unikátní stavebnicový systém produktů a služeb zvyšujících bezpečnost obyvatel bytových domů a jejich majetku, který je tvořen přímo na míru a individuálně podle potřeb zákazníka a konkrétního objektu. Díky vývoji se nám podařilo zabezpečení posunout o velký kus dál a v současné době nabízíme celou řadu možností pro vaši bezpečnost včetně nadstandardních služeb, které jsou dnes již samotnou nutností. Nespornou výhodou je finanční úspora nákladů na instalaci v porovnání s instalací sobě nezávislých systémů.

Bezpečnost a dostatečné zabezpečení je u mnohých budov velmi diskutovaným tématem a je nezbytné na to upozornit a věnovat se mu. Dostatečné zabezpečení domů a bytů je u nás podceňováno. To má za následek zvyšující se počet vykradených bytů, sklepů a pod.. Není to však jediný faktor, proč si takto zabezpečit byt a celý bytový dům. Dalším a podstatným faktorem je zastaralá či nefunkční elektroinstalace. Je potřeba zmínit, že spousta bytových domů má elektroinstalaci v hliníkovém provedení. Špatná funkčnost, jiskření a probíjení v zásuvkách, vedou dříve či později k vyhoření a tím k možnému požáru. Tento způsob elektroinstalace je pro dnešní normy naprosto nevyhovující.

Zabezpečit si svou budovu mohou vlastníci rodinných domků velmi pohodlně a svépomoci. Stačí jim k tomu jen alarm, několik fotobuněk a mají dům zabezpečený. U velkého bytového domu je situace mnohem složitější a majitelé bytových jednotek musí vytvořit společenství vlastníků bytových jednotek, které pak všechno odsouhlasí anebo zamítnou. Na základě dohody mezi jednotlivými vlastníky je potom vybrána společnost, která zastřeší celkové zabezpečení budovy a bez větších potíží může chod celého zabezpečovacího systému sledovat. Je vcelku nemyslitelné, že by alarmy měla každá bytová jednotka a hlídala v podstatě sebe samotnou.

Zabezpečený musí být komplexně celý dům. Jednat se přitom může o zabezpečení různého charakteru, jako je např. zabezpečení:

Na našem trhu je spousta společností, která zajišťuje zabezpečení domů a bytů. My však přinášíme kromě komplexnosti zabezpečení zákazníkovi něco navíc.

To navíc je unikátní systém zabezpečení bezdrátovými detekčními čidly s jednou centrální ústřednou pro celé bytové domy a samostatné bytové bloky. Tím je docíleno jednoduchosti, efektivnosti a finanční úspoře při zabezpečení celých bytových domů a bloků.

Výhody projektu „BEZPEČNÉ DOMY“ aneb PROČ S NÁMI: Celý projekt BEZPEČNÉ DOMY je rozdělen do tří samostatných projektů :
  1. KOMPLETNÍ ZEBEZPEČENÍ BYTŮ A DOMŮ
  2. MODERNIZACE SILOVÝCH ROZVODŮ
  3. SOLÁRNÍ PANELY

Toto je pouze základní výčet výhod, které tento projekt nabízí, a proto doporučujeme, spojit se s naším obchodním oddělením, kde Vám velmi rádi poradíme, pomůžeme a vybereme to nejvhodnější a nejlepší řešení právě pro vás.

Dále nabízíme individuální zabezpečení bytů, sklepních kójí, komerčních či nekomerčních objektů, nemocnic, institucí, skladů či kanceláří. V našem profilu společnosti naleznete celou řadu dalších služeb, které jsme schopni pro vás zrealizovat na základě vašich požadavků.